חפש

077-7808088  03-6728807

phone6, phone, contact, telephone, support, call

עוזיאל 25 רמת גן

home2, home, house, building
דף הבית >> מחלקות >> מערכות אזעקה

מחלקת מערכות אזעקה

סיסטק משווקת מגוון רחב של פתרונות מקצועיים ואיכותים בתחום מערכות האזעקה

מערכות אזעקה קוויות

למערכות האזעקה תפקיד חשוב ועיקרי בשמירה והגנה על רכושך וביתך מפני פריצה וגניבה. כאשר אתה עוזב את השטח, אתה משאיר את חפצך היקרים ללא כל השגחה ופיקוח. על מנת למנוע כניסה של אדם זר לשטח הפרטי שלך, רצוי להתקין בעסק ובבית מערכת אזעקה קווית. 
המערכת הינה אמינה ומקצועית, אשר מתריעה בזמן אמת ומאפשרת ליהנות משקט נפשי ובטחון על רכושך
ע"י שימוש בגלאים שונים ניתן גם לגלות  אש, גז, הצפת מים, עשן עוד.
היום ישנם מערכות אזעקה עם אופציה לניהול  בית חכם. 


לטכנולוגיה הקווית שלוש יתרונות עקריים והם:

עלות נמוכה של רכיבי הקצה
אין צורך בתחזוקה
מגוון של פתרונות
ויסוניק היא חברה ישראלית המספקת פתרונות אבטחה אלחוטיים להגנה על בתי מגורים, רכוש ואנשים. לויסוניק מגוון מערכות אזעקה אלחוטיות ממשפחת PowerMax ומגוון רחב ביותר של ציוד היקפי, המאפשרים כיסוי מלא של כל אפשרויות המיגון של הבית מפני פריצה ואירועי בטיחות שונים, וגם אפשרויות תקשורת מגוונות בין המערכת לחברות המוקד ובעל הבית.
קישור לאתר יצרן

מערכות אזעקה אלחוטיות

היום אחרי יותר מעשור של פיתוח טכנולוגיות מתקדמות בתחום של אזעקות אלחוטיות, ניתן לומר בבטחה שאין בעיות אמינות או אזעקות שווא, בתנאי שהמערכת הותקנה על ידי מתקין מקצועי בצורה נכונה וטובה.
יותר מכך, יצרנים של מערכות אזעקה משקיעים כל הזמן בשיפור הטכנולוגיות האלחוטיות. ויסוניק, לדוגמא, השיקה בשנת 2010 את טכנולוגיית PowerG – זוהי טכנולוגיה אשר משפרת בצורה משמעותית את אמינות התשדורת האלחוטית, את הטווח בין פאנל הבקרה לגלאים השונים ואת קלות ההתקנה והשימוש.במהלך השנים, הצרכים של המשפחה שלכם יכולים להשתנות. בין אם תחליטו לשפץ את הבית, להזיז רהיטים או פשוט לשדרג את מערכת האזעקה על-ידי הוספת גלאים ואביזרי בטיחות, כל זאת יהיה הרבה יותר קל למימוש עם מערכת אזעקה אלחוטית​לטכנולוגית אזעעקה אלחוטית שני יתרונות עקריים והם:

התקנה פשוטה ומהירה
גמישות בביצוע שינויים

מערכות אזעקה תקן

סיסטק משווקת מצלמות אבטחה אלחוטיות. כיום יש מגוון פתרונות בתחום האלחוט ומצלמות אלו נותנות מענה פשוט ונוח להרבה מקרים.


לטכנולוגיות אלחוטית שני יתרונות עקריים והם:

התקנה פשוטה מאד
עלות נמוכה יחסית
אפשרות לשמע דו כיווני מובנה

מותגים מובילים

חברת ריסקו הישראלית מהמובילות בעולם האבטחה  ונחשבת לפורצת דרך עולמית.
ריסקו מפתחת מערכות אבטחה מקצועיות המתאימות לבתים פרטיים, לעסקים ופרויקטים מורכבים ביותר במוסדות ומתקני ציבור וממשל. 
פתרונות האבטחה של ריסקו מבוססות על טכנולוגיית ענן, המאפשרת לכל משתמש שליטה מרחוק על המערכת ושליטה מלאה במערכות הבית מהאפליקציה
קישור לאתר יצרן
חברת פימא מערכות אלקטרוניות  היא חברה ישראלית אשר מייצרת ומפתחת מערכות אזעקה ומערכות גילוי פריצה מתקדמות , ידידותיות למתקין ולמשתמש 
פימא מפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות אזעקה אלקטרוניות בתחום האבטחה, למגזר העסקי ולמגזר הפרטי, בארץ ובעולם, תוך הכרה בחשיבות אמינות המוצר ואיכותו לאורך זמן.
קישור לאתר יצרן
פרדוקס היא יצרן קנדי מהמובילים בעולם. החברה מספקת פתרונות אבטחה מהמתקדמים והאמינים שיש כיום. לפרדוקס מגוון פתרונות אזעקה קוויות ואלחוטיות ומבחר רחב ביותר של ציוד היקפי המציעים כיסוי בטחוני מלא של כל אפשרויות המיגון בפרוייקטים גדולים וקטנים כאחד.


קישור לאתר יצרן

גלאי אזעקה שונים


גלאי נפח - מכסה את נפח חלל החדר. גובה ההתקנה המומלץ על פי היצרן (לצורך העניין ויסוניק) הינו 2.20 מטרים וזווית הכיסוי שלו הינה 90 מעלות. את הגלאי מתקינים כאשר העדשה מופנית כלפי מטה. גלאי נפח מסוג NEXT של ויסוניק מגיע גם בדגם המתעלם מבעלי חיים עד למשקל של 36 קילוגרמים.

גלאי וילון- עושה את אותו אפשט שעושה וילון מבד שתולים על החלון לדקורציה. הוילון מכסה את שטח החלון במקביל לחלון ומאפשר לנו להסתובב חופשי בחלל החדק מבלי להפעיל את הגלאי והאזעקה. גלאי מסוג זה מומלץ למקרים בהם ישנם בני משפחה ישנים בחדר במהלך הלילה ונרצה להגן על החלון בחדר. הגלאי מכסה טווח אורך של בין 2 מטרים ל-6 מטרים ובגובה של עד 2.30 מטרים.יש להתקין את הגלאי בפינה העליונה של החלון ובמרחק של לא פחות מעשרה ס"מ ממנו.

 גלאי מגנט- מיועד לדלותות כניסה/יציאה מהבית. לא כל כך מומלץ להתקין מגנט על חלונות מאחר ותמיד ישנה האופציה שהגנב ישבור את החלון ואז הגלאי לא רלוונטי ובמקרים בהם ישנו חלון דו כנפי נגרר כנף על כנף, אנו חייבים להתקין כבר שני גלאי מגנט על כל חלון.
מקסימום סקיוריטי הינה יצרנית ישראלית גדולה ומובילה בתחום הגלאים למערכות אזעקה.
לחברנ מגוון חיצוניים ופנימיים, בעלי אמינות גבוהה במיוחד. גלאי מקסימום מתאימים לרוב מערכות האזעקה והפריצה הקוויים והאלחוטיים הקיימים בשוק.  
חברת מקסימום נחשבת למובילת השוק העולמי והישראלי בתחום הפיתוח של גלאים שונים.קישור לאתר יצרן
עורב מערכות אלקטרונית בע"מ הינה חברה ישראלית לפיתוח, ייצור ושיווק של מערכת אזעקה ומיגון והתראה. מערכות המיגון של עורב מאפיינות באמינות בלתי מתפשרת. מבין מוצריה של עורב ניתן למצוא מערכות אזעקה קוויות ואלחוטיות בטכנולוגיה מתקדמת, מגוון רחב של גלאים קוויים ואלחוטיים, גלאי בטיחות, גלאים לתנאי חוץ ופנים. חברת עורב עוסקת בפיתוח, עיצוב, ייצור ושיווק של מערכות התראה ואבטחה אלקטרוניות מתקדמות. 93% מהיקף הייצור מיועד לייצואקישור לאתר יצרן
 
FacebookGoogle+Youtube

15 שנות ניסיון

בוא לבקר אותנו

מחלקות

עוזיאל 25  רמת גן

מצלמות אבטחה
מערכות אזעקה
מערכות כריזה
אינטרקום
בקרות כניסה
רכיבי תקשורת
מחשבים

יבוא ושיווק מצלמות ומערכות אבטחה

pencil6, pencil, write, edit, blog, note
phone6, phone, contact, telephone, support, call

שעות פתיחה

כתוב לנו

התקשר

 א'-ה' בין השעות: 8:30-18:30
 ו' 10:00:1300

03-6728807   077-7808088

clock6, clock, time, schedule